Kirpyklos paslaugos

26 Sau Kirpyklos paslaugos

Nebegalvokite apie išsausėjusius, nepaklusnius plaukus ar apie varginančias galvos odos problemas. Patikėkite tai mums. Mūsų meistrai pasiūlys individualų problemos sprendimą. Ir Jūsų plaukai gali suspindėti…

 • Moteriškas kirpimas
 • Vyriškas kirpimas
 • Vaikiškas kirpimas
 • Kirpčiukai
 • Kirpimas mašinėle
 • Sušukavimas
 • Galvos plovimas
 • Plaukų dažymas
 • Plaukų priauginimas
 • Plaukų “Hydra texture” tiesinimo procedūra
 • Plaukų atstatymo procedūra “Cellophanes” su Sebastian kosmetika, / plaukų laminavimas /
 • Maitinančios, drėkinančios kaukės plaukams
 • Gydančiosių,plaukų slinkimą stabdančių,atstatančių koncentratų įmasažavimą.
 • Prabangūs Kerastase kosmetikos ritualai
 • Plaukų priežiūros procedūra Nanomax
kirpyklos-paslaugos

Naudojama kosmetika

Grožio salone dirbama tik su pripažinimą pelniusia plaukų priežiūros kosmetika Kérastase, Emmediciotto, L’Oreal, Wella, Sebastian, Alfa Parf ir kt. Tokia išskirtinė plaukų priežiūros kosmetika suteikia kirpėjoms-stilistėms puikias galimybes kurti naują stilių, madingas šukuosenas, individualiai parinkti plaukų spalvą, padėti klientams spręsti juos kamuojančias problemas. Hydratexture– naujas ilgalaikis plaukų tiesinimas, kurio pagrindas – mikrokempinių kompleksas, galintis absorbuoti ir išlaikyti plauko drėgmę viso proceso metu. Hydratexture daugiastruktūrinė procedūra,po kurios plaukai ne tik ištiesinami,bet ir prisotinti vandens molekulėmis įgauna nuostabų blizgesį.

Plaukų priauginimas

Viena labiausiai grožio salone populiarėjančių procedūrų – natūralių plaukų priauginimas. Priauginamos įvairaus ilgio ir spalvų plaukų sruogos. Tai ypač aukštos kokybės natūralūs plaukai. Juos lengva prižiūrėti. Tokiomis sruogomis galime ne tik pailginti plaukus, bet ir juos sutankinti ar priauginti kitų spalvų sruogas. Priaugintus plaukus galima dažyti norima spalva, daryti iš jų šukuosenas. Naudojame Balmain /Olandija/ , Hair Talk /Vokietija/ ir Nano Hair firmos plaukus.

Baltic Hair pristato tikrą sensaciją Lietuvos grožio pasaulyje – puikius, natūralius “Nano Hair” plaukus priauginimui. Naujausių technologijų dėka, gaunamas tiesiog stulbinamas rezultatas – 45 arba 60 cm. ilgio švelnūs, žvilgantys, tiesiog nuostabūs plaukai.

„Nano“ technologija

Natūralūs 45 ir 60 cm. ilgio slaviški (Lietuvoje supirkti) plaukai apdorojami naujaja termo-technologija, suteikiančia jiems idealų glotnumą, švelnumą bei žvilgesį. Apdoroti plaukai yra suskirstomi patogiomis klijuoti 2 cm. juostelėmis, kurios vėliau yra suklijuojamos tarpusavyje panaudojant specialius naujos kartos miltelius, sukurtus „Baltic hair“ laboratorijose. Paruoštos priauginimui sruogos yra supakuojamos komplektais po 80 vnt. Jums belieka įsigyti, prisiauginti ir džiaugtis nuostabiais plaukais!

Hair Talk naujausias kompanijos produktas, kuris profesionalų buvo įvertintas kaip “REVOLIUCIJA PLAUKŲ PRIAUGINIMO SRITYJE”. Kuo skiriasi ši technologija nuo kitų plaukų priauginimo metodų?

“Hair Talk”

 • plaukai skirti ilgalaikiui nešiojimui, iki 1.5 metų, galimos net 5 -ios plaukų pakėlimo korekcijos.
 • sruogos tvirtinamos juostelėmis be karščio ir cheminio poveikio.
 • sruogos plonos ,minkštos ir nematomos, nejaučiamos, net liečiant plaukus, tvirtinamos pagal natūralų plaukų kritimą, jos netempia, nesukelia diskomforto
 • priauginimo metodas idealus, turinčioms labai plonus plaukus,kai nėra tinkami jokie kiti priauginimo būdai.
 • technologija leidžia priauginti tik kirpčiukus ar tik sruogas smilkinių srityje.
 • plaukai neslenka ir neišsišukuoja, plaukų kokybė nesikeičia.

Procedūros kaina priklauso nuo sruogų ilgio ir kiekio.

nanomax

NAUJOS KARTOS PLAUKŲ ATSTATYMO PROCEDŪROS NANOMAX

NANOMAX TM – speciali, perspektyvi procedūrų linija, skirta pažeistų plaukų atstatymui, kurioje panaudota Nanotechnologija. Mokslininkai ir plaukų priežiūros specialistai sukūrė novatorišką NANOMAX TM plaukų priežiūros sistemą, kuri gali nuolat atstatyti plaukus iki tokio lygio, kaip skirta pačios gamtos: tai sveiki, elastingi, blizgantys plaukai.
NANOMAX TM apibūdinta kaip geriausia pasaulio plaukų gydymo sistema. Daugelis užsienio specialistų NANOMAX TM sulygina su kosmetikos chirurgija, kaip savotiškas “injekcijas” į plaukų pluoštą, kurios atstato plauko struktūrą, sugrąžina lankstumą, blizgesį ir gyvybingumą.

NANOMAX GYDOMOSIOS PLAUKŲ PRIEŽIŪROS PROCEDŪROS:

ATSTATOMOJI / REPAIR
Procedūra skirta pažeistiems plaukams. Tinkamas pasirinkimas norint suteikti plaukams lankstumo, elastingumo.

Kaina : 65,- eur

DRĖKINANTI/HYDRATE
Procedūra skirta visų tipų ir ypatingai išsausėjusiems, matiniams plaukams. Suteikia plaukams trūkstamą kiekį vitaminų, mineralų, lipidų. Po procedūros plaukai atrodo sveiki ir elastingi.

Kaina : 60,- eur

nanomax2
Kérastase – naujoviškas plaukų priežiūros prekių ženklas, jau 40 metų siūlantis avangardines priežiūros formules ir paslaugas, pagrįstas nuostabius plaukų pokyčius užtikrinančiais Recherche Avancée L’Oréal tyrimais.
Kérastase išplėtojo visą plaukų priežiūros ritualų, skirtų moterų grožiui, meną, kuris savo ruožtu prasideda grožio salone nuo kirpėjo profesionalumo ir individualių priežiūros ritualų ir yra palaikomas namuose įvairių tipų plaukams skirtomis priemonėmis.
Salono specialistai diagnozavę jūsų plauko ir galvos odos būklę, išklausę jūsų norus ir pageidavimus , parinks Jums induvidualų ritualą.
   FUSIO – DOSE

 

Tai pirma labai koncentuotų aktyviųjų sudėtinių medžiagų sistema,sausų, dažytų, pažeistų, porėtų plaukų problemų sprendimai vienu metu.

Fusio-Dose – pirmasis visiškai suasmenintas ritualas, pašalinantis visas plaukų problemas. Užtikrinama esminė jūsų plaukų priežiūra ir greita transformacija.
Jums matant, kirpėjas iš labai koncentruotų aktyviųjų sudėtinių medžiagų sumaišys mišinį, kuris dėl išskirtinių technologijų leis užtikrinti greitą ir gilią plaukų transformaciją.
Dėl ypač tikslios mikrodifuzijos aktyviosios priežiūros priemonės sudėtinės medžiagos užtikrina gilių, tikslingą poveikį – plaukų skaidulos yra nedelsiant transformuojamos.
Kaina : 20,- eur

 

VIP PRIEŽIŪRA

CHRONOLOGISTE – GYVYBINGUMĄ ATKURIANTIS RITUALAS

Kasdien plaukai patiria streso nuo saulės poveikio, pakartotinio cheminio  ir mechaninio poveikio, taršos – visa tai pažeidžia ir išsausina plaukus. Šiems veiksniams pašalinti įkvėpimo semtasi iš koncentrato perliukams būdingų  atkuriamųjų savybių ir Abyssine  – Ramiojo vandenyno vulkaniniuose plyšiuose rastos gyvybingumo suteikiančios molekulės. Pasinaudojęs šiomis dviem puikiomis aktyviosiomis sudėtinėmis dalimis, KERASTASE prekių ženklas sukūrė šedevrą plaukų gyvybingumui sukurti ir akivaizdžiai plaukų rekonstrukcijai.

Dvi išskirtinės plaukų priežiūros priemonės, kurių aktyviosios sudėtinės medžiagos sujungiamos tik maišymo metu, – gyvybingumą atkurianti kaukė ir maitinamojo koncentrato perliukai – užtikrina greitą atkuriamąjį efektą.

CHRONOLOGISTE ritualas atkuria plaukų grožį ir galvos odos gyvybingumą.Atkuriamasis koncentratas apgaubia ir išlygina plaukų skaidulas.

Kaina : 55,- iki 65,- eur.

 

24 KARATŲ RITUALAS

Ritualas, kurį atliekant naudojamas individualiai parinktas, juvelyriniu tikslumu sumaišytų tauriųjų aliejų mišinys – visiškai naujai plaukų priežiūrai užtikrinti.

Moterims, kurios ieško ko nors ypatingo savo plaukų priežiūrai – KERASTASE aliejų magija perkels į  naują dimensiją.

KERASTASE naujiena – ELIXIR ULTIME prabangi plaukų VONELĖ ir KAUKĖ ypatingam plaukų grožiui.

Pirmoji aliejui gimininga plaukų vonia –  brangiausias ir vertingiausias lobis plaukams atgaivinti, suteikia plaukams puikią tekstūrą, ypatingą spindesį ir nepaprastą lengvumo pojūtį, be silikono ir parabenų. ELIXIR ULTIME KAUKĖ – gilus vertingo aliejaus poveikis prabangiai plaukų priežiūrai , drėkinamasis eliksyras nepaprastam plaukų paviršiaus minkštumui, plaukai atgaivinami, jų struktūra pagerėja, jie tampa nepaprastai švelnūs, žvilga.

Kaina : 39,- eur

 

KERATHERMIE RITUALAS

Tai pirmasis plaukų ritualas, kuris atstato plauko struktūrą naudojant šiluminį  poveikį.

Ši procedūra įkvepia plaukams gyvybės ir suteikia gražią išvaizdą. Jūs galite pamiršti lūžinėjančius plaukus ir besišakojančius galiukus. Dažymo, tiesinimo, žiemos darganų ir vasaros sausrų išvarginti plaukai atrodys žymiai šviežiau ir bus apsaugoti.  Tai geriausias būdas suteikti plaukams žvilgesio ir paslankumo.Pagerina pažeistų, perdžiūvusių, besišakojančių  plaukų būklę – lygus plauko paviršius ima kerinčiai žvilgėti.

Kerastase stebuklas maksimaliai maitina plaukus, suteikia plaukams žvilgesio, švelnumo, gyvybingumo be cheminio apdorojimo. Procedūra  neturi plaukų struktūrą pažeidžiančių komponentų, sugrąžina plaukams pirmykštį žvilgesį, purumą, šilkinį glotnumą, sumažina jų apimtį ir susivėlimą, palengvina plaukų priežiūrą namų sąlygomis!  Tai tobulas išradimas.

Išskirtinis šios procedūros akcentas – plaukų atstatymas ir maitinimas išlieka  iki penkių  savaičių.

Galiausiai plaukai lyg iš naujo ,,atgimsta”. Jie atgauna žvilgesį, sveiką išvaizdą ir grožį. Kerastase Kerathermie naudojami patys geriausi ir tyriausi ingredientai, kurie grąžina plaukams jų sveiką, ryškią ir tolygią išvaizdą. Rekomenduojama storiems, porėtiems, nepaklusniems, linkusiems pūstis plaukams.

Kaina : 60,- eur.

Ritualų efektas plaukams yra labai stiprus ir retai visiškai išsiplauna, nes kompleksai – maksimaliai drėkinantys ir atstatantys plauko struktūrą. Esant tinkamai priežiūrai namuose – plaukai pasikeičia visam laikui!
 
keratin