Kūno proceduros

09 Vas Kūno proceduros

Kūno oda sudaro 90 % viso odos paviršiaus. Stresas, užterštumas, nejudrus gyvenimo būdas, hormonų pusiausvyros sutrikimai, nuolatinis kūno svorio kitimas, pernelyg stiprūs higienos produktai, mitybos įpročiai kenkia Jūsų kūno odai ir formoms. Norint išsaugoti jauną kūną bei grakščias kūno linijas, kūnui reikia skirti nemažiau dėmesio ir priežiūros, nei veido odai. Kūno odai, praradus gyvybines jėgas ir tonusą, atsiranda pirmieji senėjimo požymiai. Mūsų specialistai siūlo Jums optimalius sprendimus išsaugant sveiką kūno odą ir gražias kūno linijas.

Įvyniojimas į Negyvosios jūros purvą

Negyvosios jūros purvas yra turtingas įvairių mineralų ir mikroelementų: kvarco, žėručio, kaolino, magnio, kalio, kalcio, bromo, vario, cinko druskų ir kt. Purvas gerina medžiagų apykaitą, tonizuoja odą, stiprina jos jungiamąjį audinį ir didina elastigumą. Tai natūrali streso pašalinimo bei atsipalaidavimo priemonė.

Įvyniojimas į dumblius

Celiulitas ir antsvoris gydomas su ypač stipriu Negyvosios jūros purvu, praturtintu dumbliais. Dumbliai, prisodrinti įvairių organizmui reikalingų mikroelementų, veikia efektyviai, leidžia pasiekti puikių rezultatų valant organizmą, gerina odos būklę ir bendrą savijautą.

Kūno pilingas

Švelnaus poveikio pilingas odos valymui su originalia druska iš Negyvosios jūros mineralų. Tai ypatingos kompozicijos produktas, savyje apjungiantis šveitiklio, kūno priežiūros priemonių ir aromatinių procedūrų savybes. Negyvosios jūros druskų grūdeliai švelniai nušveičia kūno odą, mineralinės medžiagos stimuliuoja medžiagų apykaitą odoje, aliejai intensyviai maitina ir stiprina odą. Netgi sausa ir pleiskanota oda tampa lygi ir švelni lyg aksomas.

Atliekami įvairių rūšių pilingai. Su tokiomis žolelėmis kaip rozmarinas, šalavijas, citrinine melisa ar vulkaniniu purvu. Kiekviena žolelių rūšis turi skirtingą poveikį:

  • Rozmarinas – gerina kraujo apytaką, stimuliuoja, pažadina „pavargusią“ sielą.
  • Šalavijas – pasižymi uždegimą bei prakaitavimą mažinančiu, nervų sistemą raminančiu, sutraukiančiu, dezinfekuojančiu poveikiu.
  • Citrininė melisa – pasižymi raminančiu poveikiu, vartojama sutrikus miegui, širdies darbui. veikia antiseptikai, atpalaiduoja ir suteikia jėgų.

Masažas yra vienas iš ypatingų veiksnių žmogaus gyvenime, padedančių palaikyti puikią kūno ir dvasios būseną. Ir nieko nėra geresnio, kaip po sunkios ir išvargintos darbo dienos atsipalaiduoti ir atgaivinti savo kūną masažo procedūromis.Patyrusio meistro rankos klasikinių ir autorinių masažo technikų pagalba įneš harmoniją į sveikatą, subalansuos energetiką, nuims nuovargį, raumenų blokus, paruoš kūną kasdieniam megapolio gyvenimo tempui.

Nugaros, juosmens masažas

Optimali profilaktinė priemonė nugaros ir stuburo problemoms gydyti. Daugiau dėmesio skiriama pečių juostos, nugaros ir juosmens sričiai. Lengvumo ir energingumo jausmas suteikia jums naujų jėgų.
Klasikinis masažas daromas su taškinio masažo elementais. Lengvo ištempimo metodas suteikia jūsų kūnui lengvumą ir lankstumą.

Kojų, sėdmenų masažas

Limfodrenažas, modeliuojantis ir anticeliulitinis efektas , lengvumo jausmas kojose ir juosmens srityje. Gerai derinasi su svorio metimo ir kūno korekcijos sustatytomis programomis . Speciali metodika giluminiu, neskausmingu poveikiu poodiniam riebaliniam sluoksniui

Relaksacinis masažas

Antistresinis ir relaksacinis efektas suteikia malonius pojūčius, lengvumo jausmą. SPA meistras padeda pajausti kūnui nesvarumo būseną su specialia SPA metodu pagalba , nukreipta streso pašalinimui ir relaksacijai.
Efektą po masažo Jūs jausite dar keletą dienų.