Visažisto paslaugos (makiažas)

09 Vas Visažisto paslaugos (makiažas)

Kiekviena moteris žino, kaip pasidažyti paprastai dienai, tačiau rengiantis išskirtinei progai makiažas turi būti taip pat išskirtinis. Nesvarbu, kiek jums metų ir kokios spalvos jūsų oda – įspūdingas makiažas visada maloniai stulbina.

Gal Jūs ruošiatės į verslo susitikimą? Nereikėtų pamiršti, jog nepriekaištinga išvaizda – kelias į sėkmę. O skvarbus žvilgsnis gali įtikinti be žodžių. Norite suspindėti vakarėlyje? Nepriekaištingai atliktas makiažas: pakoreguoti trūkumai, paryškintos akys, lūpos, klijuojamos blakstienos ir akutės – Jums padės pasijusti vakaro žvaigžde.

Kaina nuo 30,- iki 50 ,- eur

Blakstienų priauginimas

Paryškinančios Jūsų akis, puikios kokybės sintetinio pluošto, minkštos, lanksčios, nekeičiančios formos, bei natūraliai atrodančios. Blakstienos yra įvairių spalvų, ilgių 6-16mm ir skirtingo storio 0,1-0,25mm.
Naudojami ypatingos formulės pagrindu sukurti klijai užtikrina, kad priauginimas nesukeltų jokių alerginių reakcijų. Jautrioms akims naudojami ypatingi, silpniau dirginantys klijai.

Priemonės

Priauginimo metu naudojamos profesionalios 3D Lashes , Xtreme ir Silk Lashes priemonės.
Kad blakstienos visada atrodytų nepriekaištingai reikia atlikti korekciją. Korekcija atliekama kas 2-4 savaites, priklausomai nuo natūralių blakstienų augimo ciklo ir priežiūros įpročių.

Priauginimo procesas

Blakstienų priauginimo proceso metu priauginama ~ 100-160 ir daugiau blakstienų, priklausomai nuo klientės akių formos bei pageidavimų. Priauginimas trunka ~ 2 valandas, kurių metu patogiai gulėsite užmerktomis akimis. Su blakstienomis galite maudytis, praustis duše, sportuoti, lankytis pirtyje bei Spa. Profesionaliai ir kokybiškai priaugintos blakstienos nesukelia jokių pašalinių pojūčių, su jomis jaučiatės kaip ir su natūraliomis. Kaina nuo 30,- iki 50,- eur.